Чудова книга для читання з татом.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAВчора проводила реанімаційну операцію для улюбленої Нікіткіної книжечки, останнім часом. OLYMPUS DIGITAL CAMERAХоча вона в нас зовсім недавно, Нікіта виграв її у конкурсі від телеканала ПЛЮС ПЛЮС,  але на вигляд їй можна дати цілих сто років 🙂 Ця книжечка має назву «Про тата і сина невидимку», позіціонується, як дитячий журнал. В ній йдеться розповідь про взаємини тата і сина. Автор казочки, мій улюблений дитячий автор, із сучасників, Антон Сіяніка. В нас є ще декілька його творів, теж зачитані до дір 🙂 , бо актуальні і улюблені.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAЦю розповідь, Нікітка прямо вимагає читати йому перед сном. Потім каладе книжечку під подушку і засинає… Читає він її і з татом, і зі мною. Мабуть, знає вже на пам’ять. Нажаль, формат цієї книжички, скорочує їй життя. М’яка обкладинка швидко псується, а прикріплені на скобі сторіночкі, вже їздять зверху в низ 😦 Але, думаю, після мого «хірургічного втручання» книжечка, ще довго даруватиме нам свою розповідь 😉

Дуже рекомендую мамам, запропонувати почитати цю розповідь тату з сином! Хоча в нас хороший, дбайливий тато, але таке сумісне читатання, ще більше заохотило його проводити час з синами.

OLYMPUS DIGITAL CAMERAІ ще. Хай почує мене космос 🙂 і передасть видавцям цієї книжечки, видайте її, будь-ласка, у картонному варіанті, ми будемо першими покупцями 😉 Адже, розповідь на перший погляд гумористична, але має дуже глибой зміст і описує важливу проблему сучасних сімей. Дуже раді, що у нас є ця книжечка!

Реклама

Чудова книга для читання з татом.: Один комментарий

Добавить комментарий

Заполните поля или щелкните по значку, чтобы оставить свой комментарий:

Логотип WordPress.com

Для комментария используется ваша учётная запись WordPress.com. Выход /  Изменить )

Google photo

Для комментария используется ваша учётная запись Google. Выход /  Изменить )

Фотография Twitter

Для комментария используется ваша учётная запись Twitter. Выход /  Изменить )

Фотография Facebook

Для комментария используется ваша учётная запись Facebook. Выход /  Изменить )

Connecting to %s